Betixir’e Nasıl Üyelik Açarım? 

Betixir'e Nasıl Üyelik Açarım Bilgileri
Betixir'e Nasıl Üyelik Açarım? Evet sıra geldi Betixir para yatırma metotlarına. Öncelik ile şunu bilmenizi isterim ki; Bütçenize ve prosedür yalınlığı yönünden sizlere en çok hangisi ideal ise, o metodu seçerek yatırım yapmanızı tavsiye ediyorum.

Betixir’e nasıl üyelik açarım? Betixir firmasına üye olarak sizler de kazanmak istiyorsanız anında sizlere üyelik formundan ve nasıl bir hesap oluştura bileceğinizden bahsedeyim dilerseniz. Öncelik ile Betixir üye ol butonu direk olarak ana sayfa üzerinde karşınıza çıkarmayabilir. Fakat görebilmek amacıyla sağ üst köşesinde yer alan “Giriş” kısmına basmalı ve arkasından da ekranlarınıza gelen küçücük pencere üzerinden “Hemen Üye Ol” butonuna tıklamalısınız. Böylece üyelik formuna ulaşabileceksiniz. Betixir slot kullanıcılarının gizliliğini sağlayabilmek ve emniyetlerini alabilmek amacıyla kayıt formu üzerinde dilenen verileri son derece kısa tutmuştur. Kullanıcı adınız, e-posta adresiniz, şifreniz, yaşadığınız ülke, cep telefonu numaranız ve para birimi belirlemeniz halinde kaydınızı tamamlamış olacaksınız. Girdiğiniz e-posta adresine gelen aktivasyon kodu ile de hesaplarınızı aktif duruma getirebilir ve para aktarımı da yaparak oynamaya başlayabilirsiniz.

Dikkat etmeniz lüzumlu olanlar hususu ile alakalı, para birimi bile büyük bir ehemmiyet taşımaktadır. Çünkü kullanıcılar istikbalde yapacakları prosedürlerde, para biriminin Türk Lirasından değişik bir değerde bulunduğu zaman, birtakım meseleler ile karşılaşabiliyorlar. Güncel kurlar, her firma ve şirket amacıyla değişebileceğinden, değişik bir birim ile kazandığınızda bunu Türk Lirası olarak çekecekseniz, “neden bu kadar az” diyebilirsiniz. Bu amaçla de ikamet ettiğiniz yer, yani formda da gördüğünüz üzere “yaşadığınız ülke” neresi ise, ona göre bir para birimi seçmelisiniz. Yani netice olarak Türkiye’de yaşıyorsanız, netlikle Türk Lirası seçin dostlarım. İleride mesele ya da düşünce ayrılığı yaşamayın.

Betixir’e Nasıl Üyelik Açarım?

Evet sıra geldi Betixir para yatırma metotlarına. Öncelik ile şunu bilmenizi isterim ki; Bütçenize ve prosedür yalınlığı yönünden sizlere en çok hangisi ideal ise, o metodu seçerek yatırım yapmanızı tavsiye ediyorum. Çünkü zorluklar ile karşılaştığınızda yatırım gerçekleştirmekten vazgeçebilir ve belki de büyük ödülleri kazanmaktan mahrum kalabilirsiniz. Dilerseniz anında sizlere firmanın para yatırma kategorilerini limitleri ile eş güdümlü sıralayayım. (Yanlarında sizlere verdiğim değerler, en az yatırım limitleridir!)

  • TL Nakit / 20 TL
  • Cepbank / 20 TL
  • Banka Havalesi / 100 TL
  • PTT Havale / 1 TL
  • Astropay Card / 30 TL
  • Paykasa /: 10€
  • Paykwik / 10€
  • Ecocard / 10€

Hesabınıza para aktarabilmek amacıyla firmanın tanıttığı 8 adet seçenekten bir adedini seçebilirsiniz. Genellikle hangisini kullanmanız lüzum ettiği hususu ile alakalı derin düşüncelere daldıysanız, kuşkusuz ki sizlere yalınlık olması yönünden birtakım misaller ve bilgilendirmeler sunabilirim. Günümüzde bahis firmalarına yatırım yapılması yönünden en çok tercih edilenler ön ödemeli kartlardır. Belirli değerlere ve bütçeye sahip olan bu kartlar, elinize gerçek bir kart olarak geçmemektedir. Yalnızca her birinin kendine özel olan pin kodları ile prosedürler yapılır. Bu aşamada da sizlere Paykwik metodunu misal olarak gösterebilirim. İnternet üzerinde satışı oluşturulan departmanlardan belirli bir miktarda Paykwik kartı ve bütçesi satın aldığınızda, kendine ait olan pin numarasını ve tutarı girdiğinizde anında paranız Betixir bonus hesaplarınıza geçer. Kısacası ön ödemeli kartlarda bekleme derdi de yoktur arkadaşlar. Yani benim sizlere süratli ve yalın prosedür yapabilmeniz amacıyla önerebileceğim seçenekler şunlardır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*