Betixir Bitcoin ile Ödeme Yapma

Betixir
Betixir Bitcoin ile Ödeme Yapma Ayrıntıları Yazımızdadır.

Betixir para yatırma teknikleri uğrunda seçeceğiniz her teknikte kendinize ait Betixir Bitcoin ile ödeme yapma hesaplar kullanmanız lüzuma. Bitcoin ile yatırım program uğruna ilk olarak kendi isminiz ait bir Bitcoin hesabı oluşturmalısınız. Bitcoin bir ödeme sistemi değil çevrimiçi ödemeler uğruna kullanabileceğiniz dijital paradır. Bitcoin resmi sitesine giriş yaparak hesap oluşturma prosedürlerini gerçekleştirebilirsiniz. Kimlik numarası, doğum tarihi, E-posta adresi, adres, telefon numarası gibi şahsi bulgularınızı doldurduktan ileride onay sunarak hesap oluşturabilirsiniz.

Betixir Bitcoin ile Ödeme Yapma

Bitcoin hesaplarınızı aktif duruma getirmek uğruna hesap doğruluğunu sağlama prosedürünü gerçekleştirmeniz lüzum ediyor. Cüzdanınıza aktif duruma getirdikten ileride bütün banka hesapları ile Bitcoin satın alabilirsiniz. Betixir Bitcoin yatırımı 50 TL’dir. Alt sınırı gerçekleştiren Bitcoin satın aldıktan ileride Betixir hesaplarınıza giriş yaparak Bitcoin yatırımı yapılabilirsiniz.

Bitcoin ile ödeme program uğruna para yatır başlığı altında kripto para opsiyonuna tıklamanız lüzum ediyor. Daha ileride Bitcoin başlığını seçin ve yatırım formunu açın. Yatırmak dilediğiniz tutarı yazdıktan ileride onay butonuna tıklayın. Bitcoin hesaplarınıza giriş yaparak para çekme sayfasını açın. Betixir para yatırma formunda yer alan cüzdan numarasını kopyalayın ve Bitcoin para çekme sayfasındaki alakalı ekrana yapıştırın. Tutar uğruna de benzer prosedürü yaparak onay verebilir ve prosedürlerinizi 15 dakika uğrunda tamamlayabilirsiniz.

Betixir Kredi Kartı ile Ödeme Yapma

Betixir yatırımı program uğruna ilk olarak kendi isminiz bir kredi kartını olmalıdır. Üçünü şahıslar adına ödeme yapılması yasak bulunduğu uğruna belirleme edilmesi halinde hesaplarınız kapatılır. Kendi isminiz kullandığınız bir kredi kartınız varsa en az 50 TL alt sınırla siteye ödeme yapılabilirsiniz. Mastercard ya da Visa kart kullanarak gerçekleştireceğiniz ödeme prosedürlerinin vakit sitenin yoğunluğuna göre değişiklik gösterir.

Betixir hesaplarınıza giriş yaptıktan ileride para yatırma başlığına tıklayın ve açılan Betixir para yatırma teknikleri arasından kredi kartını seçin. Açılan yatırım formuna kart sahibi verileri olan isminiz ve soyisminiz yazdıktan ileride kart bulgularını doldurmalısınız. Kart numarası, CVC kodu, son kullanım tarihi bulgularını doldurun ve yatırım program dilediğiniz tutarı girin.

Bilgilerinizi doğru olarak doldurduktan ileride onay verebilirsiniz. Telefonunuza kredi kartı ödeme prosedürünüz onaylamanız uğruna 6 haneli emniyet kodu gönderilir. Sitede açılan ekrana 400 saniye uğrunda emniyet kodunu girmelisiniz. Kodu girdikten ileride kredi kartı ödeme prosedürlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bu tekniği problemsiz olarak kullanmanız uğruna kartınızın 3D secure özelliği aktif olmalıdır. Bankanın müşteri hizmetlerini arayarak bu özelliği aktif duruma getirebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*